top of page
IMG_5296.JPG

Hakkımızda

LOKAL HAREKET'E KATILIN

“Lokal Hareket” sizin de bir parçası olabileceğiniz sürdürülebilir gelecek için hareket etmeyi amaçlayan, bütüncül bakış açısına sahip özgür bir organizasyondur.

 

21. yüzyılda küreselleşen moda endüstrisinin daha fazla kar elde etmek için, yarattığı modadaki hızlı değişime dayalı giyim anlayışı “HIzlı Moda” akımına karşı olarak ortaya çıkan "Yavaş Moda" felsefesini savunarak insan emeğine ve doğal malzemeye dayalı bir tür el sanatı olan tekstil üretimine geri dönüşü destekleyerek aynı zamanda yerli üreticiye de destek olmak istiyoruz. Bu sebeple Lokal Mağaza içerisinde temiz üretim, el yapımı ürünler ve yüksek kalitede işçilikler sürdürelebilir bir geleceğin en önemli parçaları. Tüm bu kavramları hayatımıza nasıl adapte ederiz ve nasıl bunun bir parçası oluruz noktasında uzun ömürlü, zamansız, kaliteli yerel marka alternatiflerini sizlere sunarak alışveriş bakış açınızı değiştirmek için buradayız. 

 

Sürdürülebilir bir geleceğe attığımız bu adımları hep birlikte atalım. Sizleri de Lokal Hareket ‘in bir parçası olmaya bekliyoruz.

Şimdiden aramıza hoşgeldiniz!

P2224063.JPG
bottom of page